Jak zwiększyć przestrzeń w przypadku projektów małych domów?

 

Mniejsze budynki kuszą cenami nie tylko za sam projekt i budowę, ale także kosztami związanymi z późniejszą eksploatacją budynku. Decydując się na projekt małego domu, www.E-domy.pl stara się podpowiedzieć klientom w jaki sposób mogą zwiększyć przestrzeń domu lub chociaż optycznie powiększyć niektóre pomieszczenia.

 

Wiele projektów małych domów odgórnie zakłada potrzebę maksymalnego wykorzystania powierzchni, klienci często nawet nie muszą wprowadzać żadnych poprawek. W ofertach o mniejszej powierzchni często rezygnuje się z ilości korytarzy, dzięki czemu można zyskać dodatkowe metry kwadratowe dla sypialni lub salonu. Nie zaleca się jednak usuwania z projektów małych domów garderoby lub schowków, gdyż akurat te pomieszczenia są naprawdę przydatne w utrzymaniu porządku w domu i zaoszczędzeniu powierzchni głównych pomieszczeń.

 

Duże powierzchnie szklane stosowane w projektach małych domów to nie tylko więcej światła oraz możliwość dogrzania domu przy pomocy słońca. Okna w dużej ilości pomagają optycznie powiększyć powierzchnię pomieszczenia!

 

Dodaj komentarz