Jak wyglądają implanty zębów?

 

Implanty zębów to obecnie najbardziej nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie wykorzystywane w wypełnianiu ubytków w uzębieniu. W Krakowie można taki zabieg przeprowadzić w www.sumara-implanty.info.pl , gdzie zajmują się tym wysokiej klasy specjaliści. Zabieg taki z roku na rok staje się coraz popularniejszy.

 

Bardzo wiele osób zastanawia na pewno, czy takie implanty zębów bardzo wyróżniają się na tle naturalnych zębów, czy wyglądają bardzo nienaturalnie. Jak się okazuje, efekt po takim zabiegu jest bardzo naturalny. Prawdziwi specjaliści umieją wykonać go tak, aby kompletnie nie było różnicy pomiędzy zębem naturalnym a sztucznym. Jak zatem widać, taki zabieg daje świetne efekty i nie ma co się martwić o wygląd swojego uzębienia, ponieważ dzięki implantom zębów będziemy wyglądać tylko lepiej.

 

Przy pomocy implantów zębów można uzupełnić już pojedynczy ubytek w uzębieniu, co jest niezwykle istotne w porównaniu do innych, starszych metod, gdzie nie było to możliwe. Między innymi dzięki temu właśnie ten rodzaj zabiegu staje się coraz bardziej popularny w dużych miastach, do których zalicza się Warszawa czy Kraków.

 

Zabieg Przykładowa cena
Założenie korony metaloceramicznej 1200 zł
Założenie korony pełnoceramicznej 1500 zł
Założenie łącznika tytanowego 1000 zł
Założenie łącznika pełnoceramicznego 1500 zł

Dodaj komentarz